قوانین و مقررات وب سایت

همه قوانین و مقررات وب سایت ( لطفا با دقت مطالعه کنید )

به سایت کاریابی سخت کوش خوش آمدید این وب سایت در زمینه شغلیابی و انتشار اخبار و فراخوانهای استخدامی راه اندازی گردیده و در هیچ زمینه دیگری به غیر از موارد فوق الذکر هیچ گونه فعالیتی ندارد.چنانچه مایل به استفاده از خدمات سایت هستید ابتدا قوانین و مقررات سایت را به دقت مطالعه فرمایید و پس از موافقت اقدام به ثبت نام در سایت نمایید.

استفاده از این وب سایت منوط به رعایت شرایط زیر میباشد:

 1. وب سایت کاریابی سخت کوش بر اساس قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران در این زمینه مشغول به خدمت رسانی به هموطنان است. و ملزم به رعایت کلیه قوانین مکتوب عرفی و شرعی کشور می باشد.
 2. ارسال هر گونه مطالب مخالف عرف و شئونات اسلامی در این وب سایت ممنوع می باشد و در صورت مشاهده چنین مطالبی بلافاصله از سایت حذف می گردند.
 3. هر گونه استفاده از این سایت به منظور غیر از موارد شغلیابی و استخدام ممنوع می باشد و در صورت مشاهده چنین تخلفی کاربر خاطی از استفاده از این سایت محروم می گردد.
 4. پرداختهای الکترونیکی در سایت سخت کوش کاملا ایمن بوده و هیچ یک از اطلاعات مربوط به حسابهای بانکی کاربران در سایت ذخیره نمی گردد.
 5. اطلاعات شخصی کاربران در سایت سخت کوش محفوظ می باشد و انتشار این اطلاعات امکان پذیر نیست.
 6. سایت هیچ تغییری در اطلاعات شغلی و مشخصات فردی درج شده در سایت بدون اجازه ی صاحبان اطلاعات نمی دهد.
 7. استفاده از اطلاعات افراد برای مقاصدی غیر از شغلیابی و استخدام ممنوع می باشد و پیگرد قانونی دارد.
 8. ارائه اطلاعات ناقص از طرف کاربران به سایت منجر به عدم انتشار آن آگهی یا اطلاعات می گردد.
 9. اطلاعات ثبت شده در وب سایت از سوی کاربران وب سایت می باشد و سایت هیچ آگاهی ای نسبت به صحت و درستی این اطلاعات ارائه شده ندارد و نیز مسئولیتی در این قبال بر عهده نمی گیرد.
 10. درج هر گونه مطلبی از قبیل:تجاوز به حقوق دیگران,بی احترامی به عموم و مقامات دولتی,شخصیتهای مذهبی ومعصومین,مطالب مبتذل,کلمات توهین آمیز و تهدید آمیز در این وب سایت ممنوع می باشد و با متخلف برخورد قانونی انجام می گیرد.
 11. هر گونه استفاده از اطلاعات وب سایت بدون اخذ مجوز از مدیر سایت ممنوع می باشد و پیگرد قضایی به همراه دارد.
 12. کپی برداری از آگهی های درج شده در این وب سایت بدون اطلاع مدیر و بدون مجوز کتبی غیر مجاز می باشد و با متخلف برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.
 13. کاربران وب سایت باید امین اطلاعات شخصی دیگران از قبیل شماره تلفن ایمیل و شماره تماس آنها باشند و از فاش کردن این اطلاعات خودداری نمایند.
 14. اعمالی از قبیل تهدید و اقدام به هک کردن یا آسیب رساندن به هرصورتی به وب سایت منجر به بسته شدن حساب کاربری,کاربران خاطی می گردد و پیگیری قضایی به همراه دارد.