درباره ی ما

درباره موسسه کاریابی سخت کوش.....

ویژگی 1

این وب سایت این امکان را به کارجویان و کارفرمایان عزیز می دهد تا در 24 ساعت شبانه روز در  هر مکانی که قرار دارند بتوانند به سهولت آگهی و رزومه ی شغلی خود را با تمام جزئیات و مشخصات در وب سایت درج نمایند.

ویژگی 2

از دیگر مزایای وب سایت کاریابی سختکوش این است که از یکسو به کاربران کمک میکند تا به میزان قابل توجهی در وقت وهزینه یشان صرفه جویی به عمل آید و از سوی دیگر باعث سرعت بخشی در امر کارگزینی و به کار گماشتن نیروی انسانی مورد نیاز همه ی مشاغل  کارخانجات موسسات و شرکتها در بخش خصوصی و دولتی  کشور می گردد.

ویژگی 3

اینن وب سایت با دارا بودن قابلیت جستجوی پیشرفته این امکان را برای کاربران فراهم میکند تا در کمترین زمان ممکن و در گستره ی وسیعتری بتوانند نیاز شغلی خود را برآورده کنند.

ویژگی 4

عدم پیچیدگی و کوتاه و ساده بودن ثبت نام اولیه محیط خلوت و امکان استفاده ی آسان از قسمتهای مختلف از دیگر مزایای این وبسایت میباشد.

 • 10683بازدید امروز
 • 857کارهای ارسال شده
 • 645213مجموع بازدیدها
 • 857مجموع کارفرمایان

کار حرفه ای

توضیحات در مورد ساختن یک روزمه شغلی حرفه ای و پیدا کردن کار مناسب.

 • من مدیر برنامه و فن آوری جدیدی به نام بلوتوث بودم اختراع بلوتوث یکی از فن آوری هایی بود که توانست  بازار فن آوری را با جهش قابل توجهی مواجه کند و تمام استانداردهای  قبلی دستخوش تغییرات گسترده ای شدند بلوتوث تجربه ی بزرگی بود و باعث شد نه تنها گروهی که در این پروژه فعالیت داشتند درسهای زندگی بیاموزند بلکه به سایر همکارانم نیز کمک کرد این پروژه برای جامعه بشری نیز دارای ارزش بزرگی بود. در حال حاضر من مدیر عامل یکی از بزرگترین شرکتها و همینطور موسسه تحقیقاتی فن آوری در سوئد هستم و در این موسسه در حال فعالیت برای برنامه های کاربردی تکنولوژی و فن آوری هستم در هفت سال گذشته پیشرفت  شرکت در رابطه با پروژه های مختلف چشمگیر بوده است به طوری که هر سال نسبت به سال قبل 10 درصد پیشرفت داشته ایم.

  ماریا خرسند

  شرکت سونی اریکسون سوئد
 • در ابتدای جوانی اولین تجربه خود را در کسب و کار جدی به دست آوردم و مشغول فرش فروشی شدم اما فرش فروشی شغلی نبود که بتواند روح پر خروش مرا راضی کند می خواستم وارد فضای تولید و صنعت بشوم به اتفاق چند دوست واحد تراش کاری ای را راه اندازی کردیم و این اولین تجربه به من می آموزاند که برای موفقیتی بیشتر باید  به کار گروهی اعتماد کرد در آن روزها برای گروهی آشنا شدم که پیمانکاری پوشش سوله را انجام می دادند در این کار وارد شدم اما سوالی مهم ذهن کنجکاو مرا بخود درگیر ساخته بود سوال من این بود که ما چه چیزی را پوشش می دهیم پیدا کردن پاسخ این سوال مرا تغییر داد در جست وجوی پاسخ به سوله رسیدم و تلاش کردم فن آوری آن را  بیاموزم و در نهایت به خود گفتم (پوشش را ول کن و به سراغ سوله سازی برو)...

  مرتضی سلطانی

  زر ماکارون

آخرین مطالب وبلاگ

مطالبی مفید و خواندنی در مورد یافتن کار مناسب
روشهای انتخاب شغل مناسب و پول ساز
0 نظر

روشهای انتخاب شغل مناسب و پول ساز

می خواهید یک فضانورد شوید؟ شاید هم یک نانوا یا نجار؟ شاید هم دوست داشته باشید که یک مدیرعامل، خلبان یا رستوران دار موفق شوید؟ انتخاب کردن همیشه هم..

ادامه مطلب

برخی از مشتریان ما